Bramy Hormann

Bramy Hormann

Wybór bramy garażowej nigdy nie jest prosty. Duża ilość dostępnych bram jeszcze bardziej utrudnia jej wybór. Ciekawą ofertą bram garażowych, może pochwalić się firma Hormann. Jakie rodzaje bram garażowych posiadają?

Bramy garażowe Hormann

Zdecydowanie najpopularniejszym rodzajem bramy, jest brama segmentowa. Idealnie nadaje się ona do niewielkich garaży w których każda ilość wolnego miejsca jest na wagę złota. Jej sposób otwierania pozwala na zagospodarowanie większej ilości miejsca przed jak i za bramą. Równie często wybór pada na bramę uchylną. Charakteryzują się one wysokim bezpieczeństwem, gdyż ich konstrukcja uniemożliwia jej otwarcie lub wyważenie. Jeżeli nasz garaż ma nietypowy kształt lub trudne warunki montażowe, to warto zakupić bramę boczną segmentową. Otwiera się ona do boku odkładając poszczególne elementy na ścianie. Brama ta oferuje doskonałe parametry izolacji termicznej, jak i akustycznej.

Jeżeli interesuje was zakup bramy Hormann, to zdecydowanie warto skorzystać z oferty firmy Bramotechnika. Jest to autoryzowany sprzedawca firmy Hormann, dzięki czemu ich produkty są najwyższej jakości.

Możesz również polubić…